Türkçe | English

   


Kalıp
Isı Ve Basınç
Son İşlemler
Diğer Hizmetlerimiz
Kalite Kontrol & Güvence

 

Üretim : Isı ve Basınç


     Geniş makine parkı ve tecrübeli insan kaynaklarını en sağlıklı ortamda bir araya getiren CTP bünyesinde 120 ton ila 1320 ton arasında değişen paralel kontrol destekli hidrolik presleri bulunur. Bu preslerde elektrik & aydınlatma sektörünün ufak ve hassas parçalarının yanı sıra, otomotiv ve ağır is makineleri sektörünün büyük, geniş ve derin parçalarıda üretilerek ana sanayilerin bantlarına orijinal parça olarak sunulur.

     CTP, kompresyon, enjeksiyon ve transfer yöntemleri ile üretim yapabilecek kapasiteye sahiptir. Özellikle ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan termoset kullanımına paralel olarak artan Pazar hacmiyle doğru orantılı olarak yapılan yatırımlar CTP’nin kapasite artısına gitmesine sebep olmuştur. Küçük ve hassas preslere verilen önemin yani sıra, tamamen CTP’nin ihtiyaçlarına uygun olarak özel üretilmiş büyük preslerde de üretim yapılmaktadır.

 

     Tüm üretimleri bilgisayar destekli planlar ve tercinler esas alınarak yürütülen CTP, sürekli olarak müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede algılayıp onlara en doğru ve en kaliteli hizmeti, en kısa surede ulaştırmaya çalışır. Deneyimli çalışanlarının eğitimlerine de gerekli önemi gösteren CTP Avrupa düzeyinin üstünde güvenlik, emniyet ve temizlik standartlarına sahip olup bunu son yıllarda almış olduğu çeşitli belgelerle kanıtlamıştır.

     SMC ve BMC parçalar mükemmele yakin mekanik, kimyasal, termal ve elektriksel karaktere sahip olup, bu özelliklerini geniş sıcaklık aralığında devam ettirebilmektedirler. Ayrıca diğer özellikleri arasında yüksek yanma dayanımı, boyutsal kararlılık, ağırlık tasarrufu ve A sınıfı aktif boyabilirlik vardır. SMC ve BMC üretim teknolojileri otomotiv, elektrik, aydınlatma, savunma sanayi, inşaat ve diğer bir çok sektöre hitap etmektedir.

     CTP için de faaliyet alanının çok büyük bir bölümünü oluşturan SMC ve BMC üretimi vazgeçilmezdir. Yıllar boyunca ülkemizde de çeşitli endüstri kollarında kullanılan el-yatırması olarak adlandırılan cam elyaflı üretim tekniğiyle üretilen parçalara göre SMC/BMC parçalarda, düşük toleranslar arasında boyutsal ve yapısal değerler ile istenilen mekanik ve kimyasal özellikler hammadde ve süreç değişkenlerine müdahale edilerek kontrollü olarak sağlanmıştır.

 Geri
Web Tasarımı